İlahi Sanatçısı Hasan Dursun

ilahi sanatçıları hasan dursun

İlahi Sanatçısı Hasan Dursun İletişim hasan dursun albüm

İlahi Sanatçısı Hasan Dursun – Hasan DURSUN 1977 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Çankırı’nın Orta Kazası’ndandır.

İlkokul, orta ve lise eğitimlerini Ankara’da tamamladıktan sonra çeşitli özel kurum ve kuruluşlarda mesleki eğitimler almıştır.. 13 yaşından bu yana tasavvufa duyduğu ilgi ve alaka, üstadı olan Abdullah Çetin Faruki Hoca Efendi’yle tanışmasına vesile olmuştur.. Hoca Efendi’nin yanında almış olduğu ilim ve irfan terbiyesiyle kendisini bugünlere getirmiştir..

İlahi Sanatçısı Hasan Dursun

Hocasından almış olduğu tasavvuf sohbetleri, birbirinden güzide 20 tane albüm yapmasına vesile olmuştur. Halen dilden dile dolaşan ilahileri söylenmekte ve beğenilmektedir.. Sevenlerinden aldığı güç ve kuvvet onun yeni albümler yapmasına vesile olmuştur. Bu zamana kadar yapmış olduğu albümlerde birbirinden farklı eserleri bizlere sundu. Bazen Asr-ı Saadetin güzelliklerini sundu bizlere bazende kendimizi sorgulamamıza vesile olduİlahi Sanatçısı Hasan Dursun.

ilahi sanatçısı Hasan Dursun sevenleriylede bir aile olmanın gerektiğini bizlere gösterdi kimi zaman sohbetleriyle kimi zaman sevilen eserleriyle gönüllerinize hitap etti.

Bu zamana kadar bir çok kardeşimizin düşüncesinde ve fikirlerinde yeni ufuklar açmasına vesile olmuştur. Evli ve 2 çocuk babası olan ilahi sanatçımız Hasan Dursun Almanya’nın Hamburg şehrinde yaşamaktadır.. Her eserde tebliğ önceliğine özen gösterilmekte ve en iyi olanı en güzel şekilde sizlere sunmak için çalışmalarına devam etmektedir…

YILLARDIR ESERLERİYLE ALBÜMLERİYLE TANINAN ÇOK DEĞERLİ İLAHİ SANATÇIMIZ HASAN DURSUN’U İLAHİ KONSERLERİNİZE VE DİNİ DÜĞÜNLERİNİZE ÇAĞIRABİLİRSİNİZ… 0532 692 98 48

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir