İlahi Sanatçılarımız Hakkında

İlahi Sanatçıları Organizasyonu Hakkında

semazen gösterileri

İlahi Sanatçılarımız Hakkında – 2000 YILINDAN BERİ İLAHİ SANATÇILARI ORGANİZASYONLARIYLA MEŞGUL OLMAKTAYIZ. BİRÇOK İLAHİ SANATÇISININ MENEJERLİĞİNİ YAPMAKTAYIZ, BİR ÇOĞUYLA DA AJANS MODELİYLE ÇALIŞMAKTAYIZ.

SİZLERDE ÖZEL ORGANİZASYONLARINIZDA SANATÇILARIMIZA ULAŞMAK İÇİN BİZİ ARAYIN. SİZ MEKANI ORGANİZE EDİYORSUNUZ, BİZDE SANATÇI VE MÜZİSYENLERLE GELİP SAHNE PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. YILLARDIR EN İYİ HİZMETİ VE TECRÜBEYİ DE KATARAK SİZLERE HİZMET VERMEYE ÇALIŞIYORUZ.

Dev İlahi Sanatçı Kadrosu

ÇALIŞTIĞIMIZ İLAHİ SANATÇILARIMIZ; ABDURRAHMAN ÖNÜL, SEDAT UÇAN, CELALETTİN ADA, ERTUĞRUL ERKİŞİ, SAMİ SAVNİ ÖZER, MUSTAFA CİHAT, ÖMER KARAOĞLU, EŞREF ZİYA TERZİ, FEYZULLAH KOÇ, ENDER DOĞAN, MUSTAFA DEMİRCİ, CEMAL KURU, HASAN DURSUN, MUSTAFA ÖZCAN GÜNEŞDOĞDU, MAHMUT DURGUN, MEHMET GÖKÇE, ALPER, TAHA, UMUT MURARE, GRUP DERGAH, YASİN KONEVİ, MUSTAFA YILMAZ, MUSTAFA TOPAL, ERKAN MUTLU, NİHAT HATİPOĞLU, HASAN KILIÇATAN, MUZAFFER GÜRLER, MESUT ŞİMŞEK, ABDULLAH AKBULAK, UĞUR IŞILAK, İSMAİL BEYHAN, AHMET MUHAMMET, CENGİZ ÇELİKEL, GRUP TİLLO.

İlahi Sanatçılarımız Hakkında

İlahi Sanatçılarımız HakkındaHilal Organizasyon Şirketi Olarak Tüm Türkiye’de Dini Düğünler, islami sünnet düğünleri, kutlu doğum programları, ramazan etkinlikleri ve islami konser etkinliklerinde ilahi sanatçı menejerliği yaparak sizlere sanatçılarımızı ulaştırıyoruz.

istediğiniz tüm mekanlara ekiplerimiz ile gelip sınırsız organizasyon hizmetleri sunuyoruz. ilahi sanatçılarımızın yanında semazen ekibi gösterileri de yapmaktayız. ayrıca mehteran takımı gösterileri ile organizasyonları görsel şölene çeviriyoruz. Size de en iyi organizasyonu sunmak için burada hizmetinizdeyiz.

İlahi Sanatçıları Menajerlik Organizasyonu. Hilal Organizasyon. 0532 692 98 48