İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül Telefon

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül, Sünnet Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Kutlu Doğum Programı Ve Ramazan Etkinliklerinde Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz. yıllardır kaliteli ilahi müzik yapmaya devam eden, yaptığı eserler her zaman gündemde kalan değerli sanatçımızı sizlerde organizasyonlarınıza davet edebilirsiniz. ilahi sanatçıları menejerlik organizasyonları için bizden destek alın.

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül 1973 Tarihinde Bayburt’ta doğdu. ilahi grubuİstanbul Fatih İmam Hatip lisesinden mezun oldu. Daha çocukken müziğe karşı büyük bir eğilimi vardı. Bir çok özel kurstan müzik eğitimi almış olup yine bir çok müzik enstrümanlarını kullanmaktadır.
1995 yılında “Yalvar Allah’a” isimli albümle müzik piyasasına giriş yaptı. 30’u aşkın albümü Piyasada Bulunmaktadır. yaklaşık 17 yıldır Türkiye ve Avrupa’da en çok albümü satan İlahi sanatçısı olma unvanını elinde bulundurmaktadır. Bilal-i Habeşi isimli son albümümü Türkiye’de Ve  Avrupa’da büyük ilgi gördü. Halen İstanbul’da ikametgah etmekte olup ticaretle uğraşmaktadır.

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önülİlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül

İlahi Sanatçımız Abdurrahman Önül Ülkemizin Yerel, Bölgesel Ve Ulusal Radyo Ve Televizyonlarında Birçok Programlar Yapmıştır.
Halen 2000 Tv’de İlahi Nağmeler Programı Hergün Devam Etmektedir.

Özellikle Bu Ramazan’da Dç.Dr. Nihat Hatipoğlu İle Birlikte Sahur Programında Sizlerle Olacaktır. Sizlerin Ve Dostlarının Duaları Ve Destekleriyle En Güzel İlahi Eserleri Sizler İçin Sunmaya Devam Ediyor. İlahi Nağmelerin Büyüsüyle Hakka Ve Hakikate Ulaşmak Dileğiyle.

 Her Türlü Konser Düğün, Programlarınızda İlahi Sanatçımız Abdurrahman Önül Telefonları İçin Bizi Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir