İlahi Sanatçısı Mustafa Demirci

Mustafa Demirci Biyografisiİlahi Sanatçısı Mustafa Demirci

İlahi Sanatçısı Mustafa Demirci – Mustafa Demirci 1969 Yahyalı/KAYSERİ doğumlu. İlk-Orta-Lise(İ.H.L) tahsilini Yahyalı’da yaptı. 1988 de M.Ü. İlahiyat Fakültesi’ni kazanarak 1993 yılında mezun oldu. Aynı yıl “Tasavvuf Tarihi” branşında Yüksek Lisans yapmaya hak kazandı.1996 da Yüksek Lisansını tamamladı.

1988 yılında başladığı Doktora çalışması halen devam etmektedir. Üniversite sonrası Kadıköy İ.H.Lisesi Maltepe Şubesi’nde bir süre öğretmenlik yaptı. Özel radyoların yaygınlaştığı dönemde, Özel radyo kanalı olan Marmara Fm’de programlar yapmaya başladı. Yoğun olarak yedi yıl aynı radyoda programcı ve yayın kurulu üyesi olarak çalıştı.

İlahi Sanatçısı Mustafa Demircimustafa demirci iletişim

Mustafa Demirci’nin müzik hayatına başladığı yıllar üniversite hayatının ilk dönemlerine rastlar. Üç yıl M.Ü. İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Müziği Korosu’nda bulunan sanatçı, İlk çalışmasını 1990’da “GÖÇTÜ KERVAN” isimli albümle gerçekleştirdi.

Tasavvuf neşvesini özgün çalışmalarına da taşıyarak albüm serisini devam ettirdi. Mehmet Emin Ay ile yaptığı çalışmalar dinleyenlerin yoğun ilgisine mazhar oldu. Yaklaşık on beş albüme imza atan sanatçının piyasada kendisine ait altı adet albümü bulunmaktadır. Sanatçı 40’dan fazla bestesini de kendi albümlerinde seslendirdi.

Halen Beyza Müzik Yapım’da proje-üretim direktörlüğü yapmaktadır. MUSTAFA DEMİRCİ Evli ve iki çocuk babasıdır. Hilal Organizasyon olarak 2000 yılından beri ilahi sanatçısı menejerlik organizasyonlarında birçok sanatçıyı etkinlik ve programlara ulaştırıyoruz. sizlerde islami düğünlerde, kutlu doğum etkinliği, ramazan ayı programlarında sizlere hizmet veriyoruz.

İlahi Sanatçımız Mustafa Demirci’yi Organizasyonlarınıza Çağırmak İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir