İlahi Sanatçısı Sedat Uçan

ilahi sanatçısı

İlahi Sanatçısı Sedat Uçan İletişim Hattı

ilahi sanatçıları sedat uçan

İlahi Sanatçısı Sedat Uçan – Erzurum’un İspir İlçesinin Ardıçlı Köyü’nde Dünyaya Gelen Sanatçımız Sedat Uçan 1975 Doğumludur. İlköğretimi, Ardıçlı Köyü ilköğretim okulun’da tamamlayan Sedat Uçan, Orta Öğretim Ve Lise Eğitimini İspir İmam Hatip Lisesi’nde Almıştır.

İlkokul Dönemlerinden İtibaren ilahi grubu sedat uçanTasavvufa Ve Müziğine yoğun ilgi duyan sanatçımız, yaptığı bestelerle ve sesinin güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

1998 yılında Muhammed’in hürmetine (ilahi aşkınla) adlı eserle tasavvuf müziği yaşantısına başlayan Sedat Uçan, “sevdasına yandık”, “Resulün ümmetiyiz”, “gönlümün sultanı”, “söz verdim allahım”, “Aşk elinde”, “Lodos”, “Senin aşkına”,” Yüceler yücesi”, İlahi Sanatçısı Sedat Uçan“Resulün gülleri”,”ilanım var” ve son olarak da “Adına kurbanım ya resulallah” adlı eserlerin altına imzasını atmıştır.

İlahi Sanatçısı Sedat Uçan Telefon

çok sık albüm hazırlamaktansa her yıl bir albüm prensibi edinen sanatçımız sayısız Tv, radyo ve konser programlarına katılmış, Türkiye ve Avrupa’da en çok aranan ve talep gören sanatçı haline gelmiştir.

17 Yılı Aşkın Sanat Hayatında, 15’i Aşkın Albüm Çalışmasıyla İlahi Albüm Dalında Farkı Ve Kalitesiyle Adından Hep Bahsettiren Sedat Uçan Yeni Albüm Çalışmasıyla Sizlerle Olmaya Devam Edecek.

Yıllardır Durmadan Size En İyi İlahi Müziği Sunmak İçin Uğraşan İlahi Sanatçımız sedat uçan Yeni projelerle Sizlerle olmaya devam Edecek. sedat uçan konserleri ve etkinlikler için iletişim hattından bize her zaman bize ulaşın.

İLAHİ SANATÇIMIZ SEDAT UÇAN’I ORGANİZASYONLARINIZA ÇAĞIRMAK İÇİN TELEFONLA BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir