Mehteran Takımı Programları

Mehter Takımı Kiralama Hizmeti

Mehteran Takımı Programları – Tokmağa Vurulduğunda Yeri ve Gökyüzünü Titreten, Yürüdüğünde Ölümü bile Öldüren, Duruşuyla düşmanın yüreğine korku salan ve savaşa Düğün Havasında gidenlerin öncüsüdür MEHTER TAKIMI

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Gösterilerimiz İstanbul İçinde Ve İstanbul Dışında Birçok Mekanda Ve Salonda Gerçekleştirilmektedir. Mehteran Takımı Kiralama Hizmetimiz 15 Yıldır Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz.

Mehter Takımı Kiralama Hizmeti Özellikle Son Yıllarda Sünnet Organizasyonlarında Gerçekleşmektedir. Sizlerde Açılış Organizasyonu, Fuar Organizasyonları Ve Sünnet Düğünlerinde Mehter Takımlarımız Hakkında bilgi Alabilirsiniz.

Mehteran Takımı Programları

Dünya genelinde dört kıtadaki fetihleri ile dünyanın en geniş topraklarına sahip olmuş bulunan Osmanlı İmparatorluğu, muhteşem teşkilatı ve karşısındakileri titreten ordusu ile dikkat çekmektedir. Bütün seferler esnasında şanlı ordu, dualar ve mehter takımı eşliğinde zaferler için yolcu edilmekteydi.

Mehter takımı gösterisi ile Osmanlı askerleri, morallerini ve motivasyonlarını sağlam tutarken, mehterin bu muhteşem sesini duyan düşman askerleri için ise büyük bir kaygı ve endişe sebebi olmakta idi. Tarihimizde bu kadar önemli bir yere sahip olan mehter takımı gösterisi, günümüzde de en çok sevilen ve talep edilen etkinliklerin başında gelmektedir.

İstanbul Mehter Takımı %20 İndirimli

Her türlü tören ve organizasyon için mehter takımı gösterisi gönül rahatlığıyla yapılabilecek ve katılımcılar için hoş vakitler geçirmelerini temin edecek bir faaliyettir. Özellikle Ramazan eğlenceleri, milli gün ve geceler, sünnet törenleri, il ve ilçelerin kurtuluş törenleri ile istenilen herhangi bir etkinlik için firmamız tarafından organize edilen mehter takımı gösterisi imkânı bulunmaktadır.

Mehteran Takımı Gösteri Fiyatları

Firmamız bünyesinde yıllardır görev yapan mehter takımı ekiplerimiz, bugüne değin yerli ve yabancı devlet başkanları dâhil birçok ünlü ismin katıldığı davet ve organizasyonlarda boy göstermiş ve her birinden alnının akıyla çıkmıştır.

Sizler de her türlü etkinliğiniz için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir ve dostlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Mehter ekibi gösterisi, talep edildiğinde firmamızın bünyesindeki mehter takımlarımız, orijinal ve tertemiz kıyafetleriyle mehter ekibine yakışacak tavır ve davranışlarıyla sizlerin hizmetine girecektir.

Mehter ekibi gösterisi, organizasyonlarınıza can veren ve herkesi coşturan önemli bir faaliyet olacaktır. Sizler de firmamız tarafından gerçekleştirilebilecek mehter ekibi gösterisi için bilgi alabilir ya da fiyat ile ilgili detayları konuşabilirsiniz. Mehter ekibi gösterisi fiyatlarımız oldukça uygun olup istenen sayıya göre biraz değişiklik göstermektedir. Bu nedenle de taleplerinizi detaylı belirtmeniz fayda sağlayacaktır.

Mehter Takımı Ücretleri Ve Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilirsiniz. 0532 692 98 48